Кролевчан запрошують на товариській футбольний матч
Спорт 17:29, 3.05.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, у суботу, 4 травня, на центральному стадіоні міста Кролевець відбудеться футбольна зустріч між ФК “Кролевець” та ФК “Велетень” з міста Глухів.
Даний товариській матч буде зіграно у рамках підготовки до Чемпіонату Сумської області з футболу 2019 року. Вхід на гру вільний. Початок матчу о 15.30.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
