Кролевчан запрошують на відкриття скейт-парку
Спорт 14:41, 25.06.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили в Кролевецькій міській раді, 27 червня об 11.30 відбудеться урочисте відкриття скейт-парку.
Всіх бажаючих запрошують відвідати свято, що відбудеться на міському стадіоні “Спартак” ім. М. Лавринця.
“На Вас чекає майстер клас від професіоналів скейтбордингу!”, – зауважують в міськраді
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
