Кролевчан запрошують відзначити День пам’яті Героїв Небесної Сотні
Вшанування 15:39, 18.02.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили в Кролевецькій міській раді, 20 лютого відбудуться заходи на честь увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Організатори зазначають, що о 13.45 відбудеться збір учасників Тихої ходи біля Кролевецької Арки (пл. Свободи), а о 14.30 – мітинг “Хоробрі серця” біля меморіалу Героям Небесної Сотні (пл. Миру,6), покладання квітів, запалювання лампадок.
Цього ж дня, у Мутинській ЗОШ пройде районна патріотична акція “Ангели Майдану”, яка розпочнеться о 13.00 годині.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
