Виговська

Кролевчанам надали роз’яснення щодо заборони торгівлі на час карантину

 Поділитися

Поділитися в

У Кролевецькій міській раді надали роз‘яснення щодо введення в дію розпорядження голови громади Олександра Бобровицького щодо закриття ринків, закладів харчування та інших об‘єктів з масовим перебуванням людей.

Так, зауважено, що заклади громадського харчування (ресторани, кафе, бари тощо) можуть працювати із застосуванням адресної доставки замовлень або «їжа на виніс», яку клієнт може забирати самостійно, за умови забезпечення персоналу відповідними засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

Також, уточнено заборону щодо роботи ринків та МАФів-модулів. А саме: заборонена виїзна/виносна торгівля з лотків, палаток, стендів, розкладок, прилавків на відкритому повітрі, де скупчення людей не є регульованим та продукти/товари у відкритому доступі на відкритому повітрі.

Розпорядженням Кролевецького міського голови не забороняється торгівля у МАФ та тимчасових спорудах, що мають закрите приміщення для тимчасового перебування людей або ж є закритим приміщенням (кіоском), торгівля у якому ведеться методом «через вікно», де відсутній прямий контакт покупця з товаром.

Не заборонена і торгівля у стаціонарних будівлях на ринку – це м‘ясний, молочний, рибний павільйони, за умови постійної дезінфекції приміщення та контролю масовості скупчень покупців.

Зауважимо, що у вищевказаних приміщеннях ринку Облспоживспілки проводиться відповідна дезінфекція, як і на відкритих майданчиках обласного ринку. (На фото)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: