Кролевчанам роз’яснюють переваги відновлювальних джерел енергії + Відео

Енергетика | 17:34, 16.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Держенергоефективності розпочало інформаційну кампанію «Чиста енергія для Вашої родини».

Запроваджується інформаційно-роз’яснювальну кампанію за підтримки Енергетичного регулятора «E-Control» (Австрія) у рамках Проекту ЄС Twinning Проекту ЄС #Twinning , присвячена перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах.

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним, – на це питання відповідають ініціатори проєкту. Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити: сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію; теплові насоси або твердопаливні котли– для опалення; геліокоректори– для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: