Кролевчанка Анастасія Носкова отримала Президентську стипендію

Освіта | 17:38, 16.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

13 листопада, при Національному технічному університеті України “Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського” відбулося урочисте вручення стипендій Президента України.

Даними винагородами відзначаються переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та конкурсу Малої академії наук.

Цьогоріч стипендію Президента – це 2600 гривень на місяць отримали школярі і студенти. Це 270 стипендіатів, з них 150 – переможці учнівських олімпіад, 120 лауреатів конкурсу Малої академії наук.

Серед найрозумніших юних українців і кролевчанка Анастасія Носкова, учениця 10 класу Кролевецької СШ № 3. Вона виборола перше місце в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із трудового навчання. ЇЇ наставниця – Заслужений вчитель України Ольга Медвідь, яка прищепила дівчині любов до декоративно-прикладного мистецтва.

Стипендії учнівському Олімпу України вручила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич та президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

«Стипендія Президента України – це визнання вашого таланту, працьовитості та потенціалу. Тепер найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі. Нікому і ніколи не достатньо лише таланту, за справжніми звершеннями завжди стоїть кропітка праця та цілеспрямованість», – звернулась Міністр до переможців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: