Кролевчанка Анастасія Носкова вдруге стала лауретом стипендії Президента України

Освіта, Персоналії | 21:08, 30.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 29 листопада Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зустрілася з лауреатами стипендії Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН. Це відбулося у приміщенні Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського».

За даними МОН, Стипендії отримали 270 школярів та студентів, які протягом року щомісяця отримуватимуть грошову винагороду за свої інтелектуальні досягнення. Серед них – 150 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів і 120 – Всеукраїнського конкурсу-захисту. Плеяду кращих учнів країни вкотре поповнила і кролевчанка, учениця 11 класу Кролевецької СШ № 3 Анастасія Носкова, яка невпинно розвивається  в царині декоративно-прикладного мистецтва, під керівництвом талановитого педагога, Заслуженого вчителя України Ольги Медвідь.

Цьогоріч розмір стипендії складає 2 тис 600 гривень на місяць.

Призначення стипендій Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбувається вже тринадцятий рік поспіль.

З 2006 до 2018 року лауреатами стипендії Президента України стали 3тис 510 представників інтелектуально обдарованої молоді.

Учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад щорічно є майже 3 мільйони учнів, з яких понад 2 тисячі змагаються у фіналі і приблизно половина з них нагороджується дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів як переможці.

Фото з ФБ Nastia Noskova

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: