Кролевчанка боролася за перемогу на чемпіонаті України з настільного тенісу

Спорт 20:11, 8.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

З 3 по 7 грудня в с.Андріївка Львівської області в академії Віктора Дідуха відбувся чемпіонат України з настільного тенісу для мінікадетів.

У змаганнях взяли участь 16 команд, представлених 40 хлопцями та 37 дівчатами, з різних куточків України. У ньому брали участь  найменші тенісисти – гравці 2015 року та мол.

Призи розігрувалися в командному, індивідуальному та парному розрядах (включно мікс).

У складі Сумської області взяла участь вихованка ДЮСШ “Олімп” Кролевецької міської ради – Дячок Софія.2016 р.н, розповіли у Дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімп”.

Найкращий результат показали разом з Голод Марією з Охтирки та увійшли в ТОП-8 серед дівчат в парному розряді .

Для Софії це перші змагання такого рівня.  Де був  отриманий безцінний досвід!

Підготувала вихованку тренер-викладач Дядюх Олена.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору