Кролевчанка боролася за перемогу на чемпіонаті України з настільного тенісу
Поділитися в
Копіювати посилання
З 3 по 7 грудня в с.Андріївка Львівської області в академії Віктора Дідуха відбувся чемпіонат України з настільного тенісу для мінікадетів.
У змаганнях взяли участь 16 команд, представлених 40 хлопцями та 37 дівчатами, з різних куточків України. У ньому брали участь найменші тенісисти – гравці 2015 року та мол.
Призи розігрувалися в командному, індивідуальному та парному розрядах (включно мікс).
У складі Сумської області взяла участь вихованка ДЮСШ “Олімп” Кролевецької міської ради – Дячок Софія.2016 р.н, розповіли у Дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімп”.
Найкращий результат показали разом з Голод Марією з Охтирки та увійшли в ТОП-8 серед дівчат в парному розряді .
Для Софії це перші змагання такого рівня. Де був отриманий безцінний досвід!
Підготувала вихованку тренер-викладач Дядюх Олена.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
