Кролевчанка Дарія Собко підкорює гетьманську столицю

Культура | 12:55, 9.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці жовтня у палаці Кирила Розумовського у Батурині відбувся VІ музичний фестиваль-конкурс молодих виконавців ім. А.К. Розумовського.

Як повідомляють на фейсбук сторінці Кролевецької дитячої школі мистецтв, у конкурсній програмі фестивалю, який проходить вже шостий рік поспіль, взяли участь 43 юних дарування віком від 9 до 15 років з Чернігівщині та Сумщини.

Кролевецьку дитячу школу мистецтв представляла талановита юна піаністка, учениця 5 класу, Дарія Собко (викладач Завгородня О.В.). Вона на високому професійному рівні виконала сонату Й. Гайдна та п’єсу українського композитора І. Шамо «Веснянку», за що і отримала І місце.

Також, Дарія здобула перемогу (І місце) і в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України», який проходив у жовтні в місті Києві, в музеї друкарства та книги «Печерська Лавра».

Своїми здобутками вона вкотре підтвердила високе почесне звання «Нові імена Кролевеччини», що було присвоєне їй в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники».

Фото з ФБ сторінки Кролевецької ДШМ

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: