Кролевчанка отримала троянду від Холостяка + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Для багатьох кролевчан 9 сезон шоу “Холостяк” на СТБ стало особистим, адже наша землячка 21-річна Марина бере участь у даному телевізійному проекті. Талановита красуня, яка не дивлячись на свою молодість, вже має здобутки і навіть стала власницею модельного агентства. Про свою роботу і участь у шоу вона розповіла у візитівці (на Відео).
Другий випуск, який демонструвався глядачам 15 березня, ближче познайомив всіх з учасницями проекту. Після багатьох перепитій та напруги, які тривали у маєтку, церемонія троянд була непередбачуваною. Нікіта Добринін зробив свій вибір і однією з тих, хто отримав троянду з рук найбажанішого холостяка стала і кролевчанка Марина, яка продовжить свою участь у шоу.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
