Кролевчанки показали чудову гру на турнірі з волейболу в Бахмачі

Суспільство 12:06, 20.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У м. Бахмач пройшла відкрита першість громади серед жіночих команд. Команда вихованок ДЮСШ Олімп Кролевецької міської ради, дівчат які навчаються у 7-6 класі змагалась на рівні з досвідченими жіночими командами і потрапили до фіналу.

Фінал видався вкрай напруженим, але завершили впевненою вольовою перемогою.

В підсумку наймолодша команда разом з граючим тренером-викладачею Юлією Жабко перемогла цей турнір і забрала всі нагороди.

.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору