Кролевчанки показали чудову гру на турнірі з волейболу в Бахмачі
Суспільство 12:06, 20.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У м. Бахмач пройшла відкрита першість громади серед жіночих команд. Команда вихованок ДЮСШ Олімп Кролевецької міської ради, дівчат які навчаються у 7-6 класі змагалась на рівні з досвідченими жіночими командами і потрапили до фіналу.
Фінал видався вкрай напруженим, але завершили впевненою вольовою перемогою.
В підсумку наймолодша команда разом з граючим тренером-викладачею Юлією Жабко перемогла цей турнір і забрала всі нагороди.
.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
