Кролевчани боролися за перемогу на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

Спорт 11:04, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

15-17 травня у місті Львів проходив Всеукраїнський турнір LION JUDO CUP в якому взяло участь понад 600 дзюдоїстів.

Вихованці ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради під керівництвом тренера-викладача Дмитра Пономарчука гідно представили громаду:

Ткаченко Микита – V – результат(66кг);

Жинжер Вероніка – V – результат (+57кг);

Мусіяко Максим, Макаренко Артем та Сірий Міхаіл показали гарну боротьбу та характер на татамі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору