Кролевчани боролися за перемогу на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
Спорт 11:04, 19.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
15-17 травня у місті Львів проходив Всеукраїнський турнір LION JUDO CUP в якому взяло участь понад 600 дзюдоїстів.
Вихованці ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради під керівництвом тренера-викладача Дмитра Пономарчука гідно представили громаду:
Ткаченко Микита – V – результат(66кг);
Жинжер Вероніка – V – результат (+57кг);
Мусіяко Максим, Макаренко Артем та Сірий Міхаіл показали гарну боротьбу та характер на татамі.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
