Кролевчани до останнього боролися за перемогу у фіналі обласних “Ігор школярів” з баскетболу + Відео

Спорт | 13:28, 8.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Юнаки розіграли нагороди фінальних змагань з баскетболу серед школярів. Це хлопці віком від 17 років і молодше. Грали команди збірних районів області. Це переможці зональних етапів. З 12-ти команд у фінал вийшли чотири кращі. Про це повідомляють у UA: СУМИ

Чотири команди вийшли у фінал обласних «Ігор школярів». Це представники Великописарівського, Білопільського, Кролевецього та Сумського районів. Грали за коловою системою – кожен з кожним. Третє місце посіла команда Сумського району. А у фіналі зустрілись хлопці з Білопільського та Кролевецького районів.

Від початку зустрічі почали лідирувати білопільці. Вони контролювали гру. На велику перерву пішли з перевагою у вісім очок на свою користь. У третій чверті команда Кролевецького району почала скорочувати відставання. Після цього тренер команди отримав два технічні фоли й його видалили з зали. Втім, кролевчани почали більше забивати й зрівняли рахунок в останній чверті. Протягом останньої «десятихвилинки» лідер постійно змінювався. Утім, команда Білопільського району зуміла вибороти перемогу з рахунком 43:47.

Данило Масалига, капітан команди Кролевецього району, говорить: «Гра була чудова. Ми намагалися виграти, але це баскетбол, тут важлива кожна хвилина. Ми розізлилися, нашого тренера вигнали й ми вирішили помститися за нього, спортивно. Хотілось виграти. Я для цього наполегливо тренувався. Але – не сьогодні».

Віталій Петровський, головний тренер команди Білопільського району, каже: «Грою, можна сказати задоволений, але не всіма гравцями. Є хлопці, яких я можу виділити, наприклад нашого капітана. Він міг зіграти краще. Все одно він виконав свою місію в команді. Також ще хотів би відмітити Семченка Кіріла. Він дуже важливо віднісся до цієї гри».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.