Кролевчани гратимуть у турнірі “LVIV FOOTBALL FEST”

Спорт | 13:53, 7.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Колектив “Олімп” з міста Кролевця, що на Сумщині, виступатиме у турнірі “LVIV FOOTBALL FEST” одразу у двох вікових категоріях, а саме: U-8 та U-11. Попри те, що клуб наразі не надто відомий своїми успіхами у дитячо-юнацькому футболі України, втім, маленькі виконавці “Олімпа” таку несправедливість збираються виправляти вже на львівських змаганнях. Про це повідомили у прес-службі СК “УАГОЛ”

“Наприклад, команда хлопців “Олімпа” 2011 року народження (на фото) має досвід перемог у декількох доволі конкурентноздатних турнірах. Зокрема, наприкінці березня футболісти із Сумщини здобули “золото” у змаганнях за кубок “Сила Нації-2019”, який відбувався у місті Глухові. Окрім того, зовсім нещодавно, 29 травня поточного року, “олімпійці” стали “бронзовими” призерами Всеукраїнського турніру з футболу серед юнаків, який відбувався у селі Байраки, що на Чернівеччині. До речі, наставник колективу з Кролевця Артем Жабко став кращим тренером змагань. Загалом, персоналій, які можуть робити результат, у складі “Олімпа” чимало. Власне тому, майбутнім опонентам цієї команди варто добряче готуватись, аби гідно протистояти хлопцям із Сумщини”, – йдеться у повідомленні

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.