Кролевчани можуть приєднатися до Години Землі

Природа, Суспільство | 21:03, 23.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вже протягом 10 років проходить всесвітня акція під час якої людство вимикаємо світло на Годину Землі. Дана акція є символом природоохоронного руху по всьому світу. Про це розповідають на сайті організації WWF, яка була заснована у 1961 році. За 50 років WWF став однією з найбільших та найповажніших природоохоронних організацій в світі. Зараз вони працюють у більше ніж 100 країнах.

“Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 24 березня 2018 року. ​​Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя – чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого”, – пишуть у World Wide Fund for Nature (Всесвітній фонд природи)

Разом з цілим світом організатори Години Землі запрошують вимкнути несуттєве освітлення та прилади на одну годину 24 березня о 20:30, як символ єдності та турботи про майбутнє Планети.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: