Кролевчани можуть сплатити заборгованість у виконавчій службі через термінал

Юстиція | 12:40, 26.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Юстиція Сумщини продовжує створювати комфортні та зручні умови для громадян. Так, в приміщеннях відділів державної виконавчої служби встановлені платіжні термінали, завдяки яким відтепер у боржників Сумської області за виконавчим провадженням є можливість за допомогою банківської платіжної карти на місці сплатити наявну заборгованість.

“Варто зазначити, що таке поліпшення значно заощаджує час громадян, а також прискорює закінчення виконавчого провадження та виключення відомостей про боржника з Єдиного реєстру боржників”, – підкреслюють в юстиції.

Також у службі нагадують про переваги добровільного виконання рішення суду:

  • бездоганна репутація, бо дані про боржника не потраплять до відкритого реєстру боржників (https://erb/minjust.gov.ua);
  • свобода дій (щодо рішень суду про стягнення аліментів), а саме: батьки-аліментники мають змогу вільно їздити за кордон на відпочинок та у справах, керувати власним транспортним засобом, ходити на полювання з мисливською зброєю та брати повноцінну участь у вихованні дитини;
  • майнова вигода, а саме: заощадження 10% від суми, що підлягала стягненню (щодо рішення майнового характеру), або 8 346 гривень (щодо рішення немайнового характеру), та уникнення арешту й примусового вилучення майна, вільне користування їм без обмежень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: