Кролевчани отримують субсидію “живими” грошима

 Поділитися

Поділитися в

Як відомо, з січня 2019 року Урядом запроваджено дві моделі монетизації субсидії: безготівкова грошова форма і готівкова форма.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяни Харитонової, наразі 509 громадянам Кролевецького району призначено субсидію у грошовій формі.

“Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 впроваджено готівкову форма надання субсидій для громадян, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 р., а також тим, що звернулися після 1 січня 2019 р., але житлова субсидія їм призначена з 2018 року. Кошти з житлової субсидії за лютий 2019 року виплачуються безпосередньо громадянам, які самостійно сплачуватимуть за використані житлово-комунальні послуги”, – зауважила виступаюча на апаратній нараді.

Виплата житлових субсидій у готівковій формі одержувачам буде здійснюватися протягом трьох місяців: у березні нараховану субсидію за лютий, у квітні – за березень і у травні – за квітень.

Як зауважила Тетяна Харитонова, через технічні проблеми певна частина одержувачів пенсії не була ідентифікована Пенсійним фондом України як одержувачі пенсії і, як наслідок, виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі за лютий здійснювалася через АТ «Ощадбанк».

У лютому 2019 року нараховано субсидію у готівковій формі 3969 громадянам на загальну суму 7,2 млн. грн. З них: 2880 пенсіонерам на загальну суму 5,4 млн. грн. через Пенсійний фонд України; 1089 громадянам на загальну суму 1,8 млн. грн. через АТ „Ощадбанк”.

У березні місяці Укрпошта доставила громадянам персональне повідомлення за адресою домогосподарства про спосіб отримання коштів.

Управлінням у березні проведено нарахування субсидії у готівковій формі 3964 громадянам на загальну суму 7,2 млн. грн. З них: 2969 пенсіонерам на загальну суму 5,6 млн. грн. через Пенсійний фонд України;1003 громадянам на загальну суму 1,6 млн. грн. через АТ „Ощадбанк”.

Через  надання до управління уточненої інформації про одержувачів пенсії, на 89 осіб збільшилася кількість одержувачів через Пенсійний фонд України.

«Отже, з лютого по квітень 2019 року на Кролевеччині, як і по всій Україні, здійснюється реалізація паралельно двох моделей монетизації, і за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо подальших дій. З 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували упродовж опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 року, здійснюватиметься лише після подання нових заяви (в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника) і декларації», – підкреслила начальник УСЗН РДА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: