Кролевчани перемогли ФК “Гранум” + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 25 травня, у Кролевці, на центральному стадіоні міста відбувся матч між ФК “Кролевець” та ФК “Гранум” (с. Сніжки).
Гра пройшла у рамках І туру чемпіонату Сумської області з футболу. За результатами матчу кролевчани перемогли гостей з рахунком 1:0.
Як нагадують у sumy.today, у цьому році в чемпіонаті не беруть участь чемпіон та віце-чемпіон області липоводолинський «Альянс» та миколаївська «Вікторія», які вирішили сконцентруватися на виступах у чемпіонаті України серед аматорів.
Результати першого туру чемпіонату Сумської області:
Вища ліга
LS GROUP (Сумський район) – ФК Тростянець – 2:1
Велетень (Глухів) – ФК Дружба – 9:1
ФК Кролевець – Гранум (Сніжки) – 1:0
ФК Тростянець-2 – ФК Шостка – 7:0
Перша ліга
Кристал-Локо (Конотопський р-н) – Колос (Северинівка) – 0:0
Лебединець – Україна-Аграрна (Токарі) – 0:2
Сейм (Путивль) – Явір (Краснопілля) 0:6
Аграрник – Авангард (Білопілля) – Ярославна (Путивль) – 4:0

Фото: Володимир Герман
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
