Кролевчани перемогли ФК “Гранум” + Фото

Спорт 11:54, 26.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 25 травня, у Кролевці, на центральному стадіоні міста відбувся матч між ФК “Кролевець” та ФК “Гранум” (с. Сніжки).

Гра пройшла у рамках І туру чемпіонату Сумської області з футболу. За результатами матчу кролевчани перемогли гостей з рахунком 1:0.

Як нагадують у sumy.today, у цьому році в чемпіонаті не беруть участь чемпіон та віце-чемпіон області липоводолинський «Альянс» та миколаївська «Вікторія», які вирішили сконцентруватися на виступах у чемпіонаті України серед аматорів.

Результати першого туру чемпіонату Сумської області:

Вища ліга

LS GROUP (Сумський район) – ФК Тростянець – 2:1

Велетень (Глухів) – ФК Дружба – 9:1

ФК Кролевець – Гранум (Сніжки) – 1:0

ФК Тростянець-2 – ФК Шостка – 7:0

Перша ліга

Кристал-Локо (Конотопський р-н) – Колос (Северинівка) – 0:0

Лебединець – Україна-Аграрна (Токарі) – 0:2

Сейм (Путивль) – Явір (Краснопілля) 0:6

Аграрник – Авангард (Білопілля) – Ярославна (Путивль) – 4:0

Фото: Володимир Герман

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору