Кролевчани приєдналися до Дня чистих берегів

Благоустрій | 15:55, 19.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кожний рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

“Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання берегів водойм”, – про це розповіла провідний інженер служби техногенно-екологічної безпеки Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області Інна Скипочка

Так, 17 вересня 2020 року з ініціативи працівників Кролевецької експлуатаційної дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області (начальник Віктор Ковбаса), за підтримки та безпосередньої участі депутатів міської ради Володимира Демченка, Олександра Дячка та Володимира Булаха було проведено екологічну акцію #Я Прибрав – ТвояЧерга 2020, приурочену до Міжнародного дня чистих берегів. Для прибирання визначено прибережну територію біля Піщаного кар’єра на околиці міста, де дуже полюбляє відпочивати місцеве населення. З метою виховання екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до навколишнього середовища вцілому та водних об’єктів зокрема до акції були залучені учні 8-А класу Кролевецької спеціалізованої школи №1 (директор Микола Погорєльський, класний керівний Юлія Вовкула). Всі учасники акції плідно попрацювали, в результаті чого  вдалось зібрати більше 150 кг побутового сміття.

Маємо надію, що проведення подібних екологічних акцій буде корисним для нашого населення (особливо для підростаючого покоління), адже, як відомо, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Також, організатори подякували  управлінню освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради (керівник Наталія Діброва) за виділення транспорту для перевезення школярів, а також МКП «Ремдільниця» (директор Олексій Дердун) – за  надання  спецтехніки для вивезення сміття.

Захід проводився з дотриманням санітарно-гігієнічних норм та з урахуванням вимог постанови КМУ від 20.05.2020 року № 329 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: