Кролевчани – серед переможців обласного конкурсу піаністів

Суспільство 11:27, 26.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбувся обласний конкурс піаністів. У заході взяли участь 41 учень з різних міст: Суми, Шостка, Глухів, Кролевець, Ромни, Конотоп та Охтирка.

Юні талановиті музиканти обʼєдналися у творчому  тандемі, показали свій потенціал та досконалість  фортепіанної майстерності.

За результатами конкурсних прослуховувань  в молодшій категоріі отримали:

ІІІ місце – Кутенко Софія ( викладач Завгородня О.В);

ІІІ місце – Гуменюк Глєб ( викладач  Грабчук І. С).

«Щиро вітаємо  учнів і їх викладачів з перемогою у професійному змаганні піаністів! Бажаємо творчих успіхів і перемог в майбутніх конкурсах!», – звернулись до дітей у Мистецькій школі Кролевецької міської ради.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору