Кролевчани – серед переможців обласного конкурсу піаністів
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбувся обласний конкурс піаністів. У заході взяли участь 41 учень з різних міст: Суми, Шостка, Глухів, Кролевець, Ромни, Конотоп та Охтирка.
Юні талановиті музиканти обʼєдналися у творчому тандемі, показали свій потенціал та досконалість фортепіанної майстерності.
За результатами конкурсних прослуховувань в молодшій категоріі отримали:
ІІІ місце – Кутенко Софія ( викладач Завгородня О.В);
ІІІ місце – Гуменюк Глєб ( викладач Грабчук І. С).
«Щиро вітаємо учнів і їх викладачів з перемогою у професійному змаганні піаністів! Бажаємо творчих успіхів і перемог в майбутніх конкурсах!», – звернулись до дітей у Мистецькій школі Кролевецької міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
