Кролевчани стали переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України

Наука, Освіта | 18:19, 28.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

20-21 лютого 2019 року на базі Сумського державного університету відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України. Про це повідомили на сторінці в ФБ Кролевецької cпеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 3.

Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради та загалом Кролевеччину гідно презентували учні 10-А класу Аліна Шеремеревич та Артем Касьяненко.

Упродовж навчального року юні науковці відвідували сесії Малої академії наук, опрацьовували необхідні критичні і практичні матеріали та готували дослідницькі роботи. Аліна Шеремеревич  працювала над темою «Особливості міфосвіту Василя Герасим’юка» (секція «українська література»), а Артем Касьяненко  – над темою «Духовна культура Кролевеччини» (секція «фольклористика»).

Конкурсні випробування обласного етапу передбачали оцінювання науково-дослідницьких робіт з урахуванням відповідних вимог до написання, їх безпосередній творчий захист та контрольні роботи з української літератури. За підсумками змагань обоє учнів увійшли до складу переможців, посівши призові ІІІ місця.

Яскравий злет учнівських талантів був би неможливий без досвідченого наставника, вчителя української мови і літератури вищої категорії, вчителя-методиста ОЗ «Кролевецький ліцей №3» Ганни Іванівни Онщенко, яка вклала всі скарби педагогічного багажу в підготовку юних дослідників до Конкурсу.

Науково-дослідницька діяльність учнів невіддільна від практичного втілення: Шеремеревич Аліна запрошена на Всеукраїнську конференцію, присвячену пам’яті П.Куліша, яка відбудеться у березні 2019 року на базі Сумського державного університету. Доповідь учениці буде конкурувати з учнівськими та студентськими наробками області.

“15-річна система науково-дослідницької роботи в ОЗ «Кролевецький ліцей №3» приносить чудові плоди, надихаючи учнів і педагогів до глибокого аналізу власних можливостей та їх творчої реалізації. Ми пишаємося досягненнями обдарованих старшокласників!”, – зазначили в закладі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: