Кролевчани, у складі збірної Сумщини, вдало виступили на чемпіонаті України з радіоспорту

Спорт | 12:45, 10.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

З 7 по 9 березня, в Києві пройшов чемпіонат України з радіоспорту у вправі «спринт» 3,5 МГц і чемпіонат ТСО на класичних дистанціях 3,5 МГц и 145 МГц.

На змаганнях в складі збірної Сумської області взяли участь спортсмени Кролевецької ДЮСШ «Олімп».

За результатами змагань кролевецькі спортсмени вибороли ряд нагород. Так, зокрема, в спринті Констянтин Петренко виборов ІІ місце, «бронза» у Антона Хибленя.

У класичній дистанції 3,5 мГц не було рівних Констянтину Петренко, у юнака «золото».

Також, гарні результати продемонстрували Артур Пеца,Михайло Самойленко та Богдан Домина.

У загальному заліку збірна Сумщини посіла ІІІ місце, поступившись лише команді м. Києва та Вінницької області.

«Це початок спортивних стартів цього сезону. Попереду нові старти. Тож, побажаємо нашим спортсменам успіхів та перемог», – зазначив тренер спортсменів Сергій Щербань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.