Кролевчани увійшли до складу Сумської обласної молодіжної ради

Суспільство | 11:13, 13.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 12 листопада, відбулися установчі збори під час яких учасники обрали рейтинговим голосуванням тих, хто увійде до складу СОМР, повідомляє Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

На участь було подано документи від 37 кандидатів, із них – 27 представників ГО, 8 – органів студентського та учнівського самоврядування, 2- місцевих молодіжних рад.

Географічно кандидати представляли: Суми, Охтирку, Шостку, Кролевець, Глухів, Ямпіль, Ромни, Лебедин. На членство в СОМР претендував 31 кандидат, 20-ть з яких було обрано до складу СОМР.

Це:

  1. Кущ Владислав Олександрович, Громадська організація «Громадянська платформа «Дій!»
  2. Білоцерківська Олена Дмитрівна, ГО «Центр освіти впродовж життя»
  3. Мірошніченко Владислав Мирославович, Молодіжна рада при Охтирській міській раді
  4. Бондарець Серафима Володимирівна, Студентське самоврядування Відокремленого структурного підрозділу «Шосткинський фаховий коледж імені Івана Кожедуба Сумського державного університету
  5. Мальченко Крістіна Олександрівна, ГО «Простір рівних можливостей»
  6. Богачов Максим Володимирович, ГО «СВІЧ ОН»
  7. Бондаренко Максим Олександрович, ГО «Ліга змін»
  8. Ковтун Анастасія Ігорівна, Шкільний парламент «МАКСИМУМ», учениця Кролевецької СШ № 1
  9. Коломієць Анастасія Сергіївна, Сумське обласне молодіжне громадське об’єднання «Клуб авторської пісні «Булат
  10. Костецький Олександр Ігорович, Молодіжна рада Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади
  11. Крикуненко Марія Володимирівна, Сумська міська молодіжна громадська організація «Ліцей
  12. Максименко Владислав Сергійович, ГО «Залізниця без корупції»
  13. Решетняк Ярослав В’ячеславович, ГО «Молодіжний актив Конотопщини»
  14. Соломко Олександр Олександрович, ГО «Патріотична Молодь Ямпільщини»
  15. Шешеня Валерія Олександрівна, Студентське самоврядування Класичного фахового коледжу СумДУ Молодіжна спілка студентів КФК СумДУ
  16. Силіна Аліна Олегівна, Центр молодіжної політики Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського НАУ
  17. Костенко Дар’я Олександрівна, Парламент самоврядування Роменської міської МАН учнівської молоді
  18. Логвиненко Денис Тарасович, ГО «Всеукраїнська громадська організація «Солідарна молодь»
  19. Колесник Микола Іванович, ГО «Сумська обласна федерація Стріт Воркаут»
  20. Хорунжий Артур Романович, ГО «Смарагдові»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: