Кролевчани відзначають Всесвітній день води + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 березня вже більше двох десятків років все людство відзначає  Всесвітній день води.

Як розповіла провідний інженер з використання водних ресурсів Кролевецького МУВГ  Інна Скипочка, щороку в березні у всьому світі організовуються екологічні уроки та акції, тематичні виставки, художні конкурси фотографій та малюнків, особливо серед учнівської молоді. Метою заходів є привернення уваги мешканців планети до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого мислення людей.

Цього року до тематичної мистецько-художньої акції також долучились і  учні художнього відділу образотворчого мистецтва Кролевецької дитячої школи мистецтв (керівники Чуприна В. М. та Філатова Н. В.). Діти дуже серйозно поставились до даного заходу та створили більше 50-ти чудових малюнків. Вікова категорія дітей різна – від 4 до 14 років. Помилуватись деякими роботами можна в вестибюлі Кролевецького районного будинку культури з 22 березня.

Також, 19 березня, провідним інженером з ВВР Кролевецького МУВГ у 6-А класі (класний керівник  Шепетун О. В.) Кролевецької спеціалізованої школи № 1 було проведено  екологічний урок, присвячений  Всесвітньому дню води. Метою даного заходу є розширення уявлення підростаючого покоління про те, що вода є першоосновою життя, а бережливе ставлення до природи та її багатств – це запорука довгого і здорового життя людини у гармонії з навколишнім світом.

У цьому році, щоб залучити дітей до участі у занятті спеціально спеціалістом МУВГ було складено сценарій з ведучими та учасниками уроку. Двоє хлопців розповіли класу про значення води у міфології різних культур світу та особливе ставлення людей до природних джерел та окультурених криниць, а спеціаліст управління – про особливе значення водних ресурсів у житті людини, важливість збереження та відновлення водних ресурсів на планеті, а також про деякі цікаві особливості води. Інші п’ять учнів прочитали чудові вірші українських письменників (Красоткіної Н, Перебийніс П., Павук А., не забули і Шевченка Т. Г.) про красу та важливість води. Наприкінці уроку учні переглянули цікаве та пізнавальне відео «Вода – руйнівниця, чи вода – рятівниця».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: