Виговська

Кролевчани високо оцінюють якість роботи місцевого суду

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькому районному суді, у період з 23 – 27 квітня проводилося анонімне опитування відвідувачів суду.

Метою проведення анкетування було забезпечення прозорості та відкритості діяльності Кролевецького районного суду, підвищення рівня ефективності діяльності суду, виявлення думки щодо якості виконання повноважень працівниками суду та дотримання судових процедур.

Якість роботи суду за запропонованою 5-бальною шкалою була оцінена респондентами на 4,85 бали. Оцінювання за вимірами якості проводилося за наступними показниками: доступність суду; вимір зручності та комфортності перебування у суді; повнота та ясність інформації у суді; сприйняття роботи працівників апарату суду; сприйняття роботи судді.

Також, 47,6% респондентів вважає, що робота Кролевецького районного суду значно покращилась, 23,8% – покращилась несуттєво, 19,1% – залишилась без змін, 9,5% – дещо погіршилася.

Слід звернути увагу, що більшість респондентів акцентували увагу на проблемі дефіциту суддів у Кролевецькому районному суді та великому навантаженні на 1 суддю, який здійснює правосуддя, зокрема запропонувавши заповнити наявні вакансії суддів

“Кролевецький районний суд Сумської області вдячний відвідувачам суду за активну участь в опитуванні та надану позитивну оцінку якості роботи суду. Пропозиції та побажання щодо необхідних змін, які було висловлені респондентами в анкетах, будуть враховані на майбутнє”, – зауважили в установі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: