Кролевчани вивчають досвід створення сучасного Центру надання адміністративних послуг

 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, незабаром у Кролевці може з’явитися сучасний Центр надання адміністративних послуг. Адже Кролевецька ОТГ, а також ще кілька громад Сумщини стали переможцями фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг.

Наприкінці минулого тижня, делегація з Кролевця, на чолі з начальником відділу економічного розвитку та інвестицій апарату міської ради В’ячеславом Жовтею, ознайомилася з роботою ЦНАПу в Краснопільській ОТГ. Про це повідомив на своїй сторінці в ФБ Олександр Хоруженко – директор Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування”.

“Разом з делегацією Кролевецькоі ОТГ зараз у Краснопільському ЦНАП, створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”. Кролевець також виграв конкурс на створення ЦНАПу. Готуємось до будівництва, реконструкції, навчання персоналу і запуску ще одного ЦНАПУ разом”, – написав він.

ЦНАП у Краснопільській ОТГ урочисто був відкритий 15 лютого. У результаті запуску Центру мешканці громади мають доступ до понад 100 видів адміністративних послуг: реєстрація жителів, нотаріальні, соціальні, пенсійні, земельні послуги, реєстрація бізнесу та нерухомості тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: