Кролевчани за допомогою йдуть до обласного депутата

Влада | 18:02, 18.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 лютого депутат Сумської обласної ради Володимир Горох провів прийом громадян з особистих питань у приміщенні районної ради.

Здебільшого, мешканці громади звертаються до депутата з питань розв’язання соціально-побутових проблем, покращення матеріально-технічної бази та впровадження енергозберігаючих технологій у навчальних закладах, надання матеріальної допомоги.

“Взагалі, до мене, як до депутата, доволі часто звертаються керівники та батьківські комітети закладів освіти з проханням посприяти у проведенні утеплення та приведення до належних вимог освітніх установ. Нині готую звернення до Кролевецької міської ради щодо виділення коштів на проведення заходів з енергозбереження у закладах соціальної сфери”, – зауважив народний обранець.

Також, до Володимира Гороха під час прийому надійшло звернення з питання, що стосуються надання матеріальної допомоги на лікування лікаря Кролевецької ЦРЛ. З даного приводу заявникові надані детальні роз’яснення щодо порядку отримання матеріальної допомоги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: