Кролевчани здобули медалі на Чемпіонаті Сумської області з дзюдо
Спорт 13:21, 27.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
26 листопада в м.Ромни відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н інформує Дитячо-юнацька спортивна школа “Олімп” Кролевецької міської ради.
Вихованці ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради показали наступні результати:
–Товстика Анастасія зайняла – ІІ місце у ваговій категорії до 63 кг(тренер Коровʼяковська Євгенія);
–Шахбазов Таш-Дамур зайняв – ІІІ місце у ваговій категорії до 73 кг (тренер Пономарчук Дмитро).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
