Кролевчани здобули медалі на турнірі з дзюдо в Золочеві

Знай наших! 18:18, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

З 29 по 31 травня у м.Золочів Львівської області відбувся традиційний турнір з дзюдо імені Маркіяна Шашкевича, який зібрав сильних спортсменів з різних куточків України.

Вихованці ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради під керівництвом тренера-викладача Коров’яковської Є.О. гідно представили свою команду та показали такі результати:

– Марченко Марія — І місце;

– Марченко Євгенія — ІІ місце;

– Тригуб Іван — ІІ місце.

Гарну боротьбу показали Коров’яковський Назар,Скорубо Захар та Денисенко Назарій.

Тренерка Коров’яковська Євгенія

.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору