Кролевчани здобули медалі на турнірі з дзюдо в Золочеві
Знай наших! 18:18, 3.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 29 по 31 травня у м.Золочів Львівської області відбувся традиційний турнір з дзюдо імені Маркіяна Шашкевича, який зібрав сильних спортсменів з різних куточків України.
Вихованці ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради під керівництвом тренера-викладача Коров’яковської Є.О. гідно представили свою команду та показали такі результати:
– Марченко Марія — І місце;
– Марченко Євгенія — ІІ місце;
– Тригуб Іван — ІІ місце.
Гарну боротьбу показали Коров’яковський Назар,Скорубо Захар та Денисенко Назарій.
Тренерка Коров’яковська Євгенія
.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
