Кролевчани здобули перемогу на змаганнях з настільного тенісу в обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг»
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомив міський голова Віктор Лехман
«Вітаю команду Кролевецької гімназії №1 з блискучою перемогою. Ви продемонстрували справжній спортивний характер, витримку та командну єдність, довівши, що наполегливість і щоденна праця обов’язково приводять до успіху. Кожен матч став випробуванням сили духу, і ви гідно його пройшли, виборовши почесне золото! Дякую педагогам і тренерам за професіоналізм та відданість справі, батькам — за підтримку і віру в дітей, а нашим Захисникам і Захисницям ЗСУ — за можливість дітям навчатися, розвиватися та здобувати перемоги», – написав очільник громади.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
