Кролевчани згуртувалися, щоб врятувати родину «зі смітника»

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно ми розповідали про родину, яка жила практично на смітнику. Будинок і прибудинкова територія були закидані різноманітним сміттям, яке зносилося сюди роками. У будинку не було ні світла, ні опалення, ні меблів. Видно, що там була пожежа – всі стіни чорні від  сажі. І в таких умовах мати та донька жили багато років.

Завдяки відео-зверненню в соц. мережі голови вуличного комітету Світлани  Барильникової про родину заговорили і почали гуртуватися, щоб допомогти.

За підтримки Кролевецької міської ради, комунальних служб міста та небайдужих кролевчан, на сьогодні вже робиться ремонт кімнати в гуртожитку, де буде тимчасово проживати Аліна – донька.

Її мати потребує лікуваня, через тяжкий психологічний і фізичний стан, тож даним питанням опікуються відповідні служби.  Також, дівчині потрібно отримати документи, що посвідчують особу, адже вона понад десять років прожила лише з копією свідоцтва про народження. І це питання вирішується.

Підтримали молоду дівчину і небайдужі кролевчани, які допомагають робити ремонт в кімнаті, забезпечують елементарними речами, їжею, підтримують морально.

Якщо ж хто захоче допомогти Аліні почати нове життя, наприклад запропонувавши роботу чи надавши речі, меблі, харчі, то можна звернутися в міську раду, де й підкажуть, як зв‘язатися з дівчиною.

До:

Після:

Фото: Людмила Шевченко

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: