Кролевчани зустрілися з відомим земляком + фото

Персоналії | 20:36, 16.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 16 лютого, у актовому залі ЗОШ № 5 відбувся вечір-зустріч “Цвіт нашого роду” з уродженцем міста Кролевець Сергієм Семеновичем Страфуном. Саме в школі, де він навчався пройшла зустріч однокласників, друзів, представників влади району та міста, вчителів та учнів школи, колег з місцевої лікарні із випускником закладу. Присутні були і вдячні пацієнти талановитого лікаря, який не одного поставив на ноги, вилікував від хвороб.

Колись кролевчанин з Гончарівки Сергій Старфун, сьогодні мешканець столиці Сергій Семенович –  Доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, ортопед-травматолог вищої категорії, керівник відділу мікрохірургії та реконструктивно-відновлювальної хірургії верхньої кінцівки ДУ “Інститут травматології та ортопедії” НАМН. Він є Почесним громадянином Кролевця. Наш земляк не лише лікує людей, а й вчить підростаюче покоління лікарів, які переймають його досвід, разом впроваджують новітні технології в мікрохірургії.

Окрім професійного зросту Сергій Семенович Страфун, створив міцну і дружню родину – династію лікарів. Виростив, разом з коханою Ольгою Володимирівною, двох дітей – Олександра та Лесю, допомагає з вихованням чотирьох онуків. Він розповів про своїх батьків і двох сестер, які зіграли виключну роль у його становленні. Зокрема, саме бажання його батька Семена Федоровича стати лікарем, стало основою для подальших професійних прагнень нашого земляка.

На творчому вечорі Сергій Семенович Страфун прочитав для присутніх міні-лекцію, розповів не лише про особисте, а й багато часу присвятив улюбленій роботі, розповідаючи про тонкощі хірургічної практики, про здобутки у вітчизняній хірургії від часу практично зародження до інноваційного періоду сьогодення.

Також вітали земляка і творчі колективи та окремі виконавці Кролевеччини. Як зазначив присутній на заході голова Кролевецького земляцтва, поет та громадський діяч, один із засновників фестивалю “Кролевецькі рушники” Михайло Шевченко, вони разом з Заслуженим працівником культури України Валентиною Зенченко розробили цілий план з нагоди відзначення 20-річчя з дня заснування громадського об’єднання “Кролевецьке земляцтво” і подібні зустрічі будуть проходити в районі протягом цього року. До речі, “Кролевецьке земляцтво” чи не єдине на всю Україну, яке є потужним і діючим громадським об’єднанням, що утворилося з талановитих та неординарних вихідців з Кролевеччини, які відбулися в багатьох галузях науки, техніки, культури та мистецтва тощо.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: