Кролевчанин розповів одному з телеканалів про роботу екстреної медичної допомоги в період війни +Відео

 Поділитися

Поділитися в

Кролевчанин Артур Якущенко, якого всі знають не тільки як ведучого найбільш масштабних культурних подій Кролевеччини, але й як першокласного медичного працівника, розповів одному з телеканалів про те, як у столиці працюють бригади екстреної медичної допомоги в період військового стану.

За його словами, з’явилися виклики, на яких медики надають допомогу особам із вогнепальними пораненнями. У мирних час таких викликів не було.

«У нас був випадок, коли наша бригада потрапила під обстріл. Фельдшер невідкладної допомоги замінив водія й сам доставив бригаду та пацієнта, якому необхідно було надати допомогу», – зауважив Артур Якущенко.

В арсеналі у медиків нові й повністю укомплектовані карети швидкої допомоги класу «С», є абсолютно все, щоб із будь-якими травмами й пораненнями доставити пацієнта до лікарні.

«Це апарат штучної вентиляції легенів, тобто можна довезти пацієнта, який самостійно не дихає, а дихай за допомогою ШВЛ. Це можна забезпечувати безпосередньо в автомобілі», – розповідає медик.

Також в арсеналі бригад є всі необхідні медичні препарати. Слід зауважити, що самі жителі стали більше цінувати роботу медиків і по дрібницям їх не викликають.

«Ми користуємося ящиком-укладкою, де є всі необхідні медикаменти, згідно з нормативними документами МОЗ. Зараз ми повністю забезпечені ліками. Є все, для надання екстреної медичної допомоги. Це те, без чого бригада швидкої допомоги не виходить ні на один виклик», – підкреслив кролевчани.

Навіть під час війни всі медики екстреної медичної допомоги абсолютно віддані своїй справі й продовжують рятувати українців у найнебезпечніших ситуаціях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: