Кролевчанин напав на поліцейського, за що отримав термін ув’язнення та заплатить за моральну шкоду

 Поділитися

Поділитися в

Кримінальне провадження щодо кролевчанина розглянув Глухівський міськрайсуд. Так мешканець Кролевецького району Віктор був п’ять разів судимий за крадіжки, грабежі та хуліганство. Причому в останній раз суд, мабуть, вирішивши, що він вже досить виправився, засудив його до двох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном, хоча ч.3 ст.296 КК України (злісне хуліганство) передбачає від 2 до 5 років позбавлення волі. Така гуманність з боку суду дала Віктору можливість продемонструвати свій  характер ще раз – вже з нападом на поліцейського.

Наприкінці жовтня минулого року він як зазвичай пиячив з друзями, коли йому подзвонила бабуся і сказала, що батько потрапив в ДТП і його відвезли до лікарні. Віктор відправився в ЦРЛ, побачив там двох правоохоронців. Слідчий поліції, опитувати медсестру, кілька разів зробив йому зауваження з приводу вхідних дверей, які залишилися відкритими. Потім попросив його вийти. У відповідь Віктор почав скандалити, розмахувати руками, а потім завдав співробітнику поліції кілька ударів в обличчя – після чого правоохоронці повалили його на підлогу і наділи кайданки.

У суді він визнав свою провину – правда, заявив, що зробив це «на емоціях», тому що намагався дізнатися у слідчого, де його батько, а той не відповідав, а потім зажадав вийти і спробував виштовхати Віктора з приміщення. Але запис з камери відеоспостереження в лікарні підтвердила правоту правоохоронців. З огляду на кримінальну біографію чоловіка і його негативні характеристики, суд засудив його до двох років позбавлення волі. Однак оскільки він скоїв цей злочин під час іспитового терміну за попередній дебош, суд приєднав невідбуту частину покарання до нового терміну, і тепер Віктору належить провести в місцях позбавлення волі три роки, а також відшкодувати поліцейському 3 тис. грн. моральної шкоди. Напевно, дотримуватися ввічливості і не заважати співробітникам поліції працювати було б набагато дешевше.

Ярослав Берест, Ваш Шанс

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: