Кролевчанин став бронзовим призером у турнірі з міжнародних шашок
Спорт 20:02, 22.09.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 21 вересня, відбувся відкритий турнір з міжнародних (стокліткових) шашок.
Такі змагання проводяться в Шостці вперше. Їх проводив центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
У турнірі взяли участь 18 спортсменів. Змагалися шашкісти з Шостки та Кролевця.
Переможцем став шосткінец Владислав Зимовець, друге місце у Лідії Шкребень (Шостка). Бронзовий призер – кролевчанин Сергій Філатов.
Джерело: Шостка.INFO
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
