Кролевчанин відзначений обласною радою

Персоналії | 16:18, 7.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють на сайті районної ради, сьогодні, 7 грудня делегація від Кролевецького району, на чолі з головою районної ради Миколою Авраменком, взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, які відбулися у приміщенні Сумської обласної філармонії.

Кролевчанин, депутат районної ради Віктор Бик був удостоєний почесною відзнакою Сумської обласної ради.

Сільський голова села Обтове (округ, по якому балотувався депутат) Володимир Петренко розповів, що Віктор Бик допомагає селу у всіх сферах та напрямках: «Реконструкція їдальні, яку перенесли в нове приміщення та придбали сучасне обладнання, розпочалася дійсно за його ініціативи. Він сам приїхав, оцінив стан приміщення, представив фото районним депутатам і виніс це питання на засіданні бюджетної комісії. Депутати його підтримали і районна рада виділили перший транш – 100 тис. Потім, ніби за велінням Бога, почали надходити кошти від народного депутата України Ігоря Молотка на соціально-економічний розвиток території – 250 тис., із них 150 на їдальню, а згодом – ще 324 тис. надійшло цільовим направленням саме на їдальню, а не на сільську раду. Навіть цих коштів не вистачило, тому знову ж таки Віктор Бик направив депутатське звернення, після якого районна рада виділили ще додаткові кошти на обладнання (60 тис.грн.). Також Віктор Бик разом Віктором Лехманом надіслали особисто від себе ще кошти на штори та предмети декору. Хоча Віктор Лехман депутат міської ради, але завжди допомагає Обтову й підтримує нас. Я не знаю, як їх про них можна говорити окремо, адже допомога йде від обох депутатів, оскільки вони займаються спільним бізнесом. Село без депутатів як без рук», – зазначив сільський голова.

Також Володимир Петренко додав, що відчувається потужна депутатська підтримка в освітній галузі, зокрема традиційно кожного року першокласники отримують подарунки на 1 вересня, а на день Святого Миколая депутат разом з Віктором Лехманом відвідує дошкільний навчальний заклад, вітають діток та дарують солодкі призи. Звертається до депутата духовенство, працівники культурної сфери та охорони здоров’я. Минулого року були профінансовані організаційні заходи, пов’язані з виступом народного художнього колективу «Калина» в м. Київ.

Надає депутат постійну фінансову підтримку у змаганнях спортсменам Ельвірі Ничипорук та Анатолію Поповченку, які постійно займають призові місця на міжнародних змаганнях зі спортивного радіоорієнтування та радіопеленгації. Загалом, майже всі спортивні заходи, що проходять у районі або за участі кролевчан, отримують допомогу від названих приватних підприємців.

Підтримку від депутата відчуває не лише с. Обтове, але й місто, зокрема народний обранець профінансував відкриття баскетбольного майдачника у ЗОШ № 2 ім. Миколи Лукаша. «Віктор Михайлович постійний спонсор шкільних свят, урочистих лінійок, випускних вечорів, також він виділив кошти на ремонтні роботи, пов’язані із заміною вікон, придбав для школи спортивні м’ячі. Цього року разом з батьками допоміг придбати телевізор Smart в один з класів. Учні, батьки та педагогічний колектив надзвичайно вдячні депутату районної ради за підтримку», — прокоментувала директор Ірина Ілляшенко.

У 2016 року Віктор Бик  був удостоєний звання «Кращий підприємець року».

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: