Кролевчанину потрібна допомога

Нам пишуть | 13:54, 5.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

До редакції звернулася мешканка міста Кролевець Любов Артемівна Кошук, яка просить допомоги на лікування свого чоловіка – Анатолія Андрійовича Кошука, 1950-го року народження.

Наприкінці року йому було зроблено операцію на нижніх кінцівках, які довелося ампутувати через гангрену. Лікарі встановили не втішний діагноз – облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок. Після операції Анатолій Андрійович знаходиться в Кролевецькій центральній районній лікарні. За словами його дружини, кожен день лікування обходиться родині майже в 500 гривень, але пенсій, які отримує подружжя, не вистачає  на лікування. Тож вона звертається до всіх небайдужих за допомогою.

Анатолій Кошук все життя пропрацював на освітянській ниві. Був вчителем математики у ЗОШ № 5, НВК № 6, 5 років пропрацював у Глухівському педагогічному інституті. Перед виходом на пенсію викладав в Обтівській та Білогривській ЗОШ, вів курси в інституті технології і дизайну, що колись функціонував в Кролевці. Багатьом дав дорогу в життя, готував студентів до вступних іспитів тощо.

Усі, хто хоче допомогти з лікуванням Анатолію Кошуку можуть звертатися до його дружини за тел. 073-160-67-59 або 9-58-95. Відкритий рахунок на ім’я Любов Артемівни Кошук у ПриватБанку – 5168 7572 9664 8647

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: