«Кролевеччина пам’ятає»: кролевчан закликають долучитися до онлайн-проекту до Дня Перемоги

Культура, Пам'ять | 22:18, 24.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Цього року наша держава святкуватиме 75 річницю з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Творча команда Кролевеччина Культурна запустила новий проект, присвячений 75 річниці Великої Перемоги.

“Кожна українська родина взяла участь у тій жорстокій війні. Багато наших батьків, дідів, прадідів, бабусь та брабабусь назавжди залишились молодими, поклавши голову за наше майбутнє. Їх подвиг, жага до перемоги будь-якою ціною, віра у краще майбутнє – безцінний досвід, який вчить нас не здаватися зараз, коли весь світ заполонила загальна біда. Герої того часу винесли на своїх плечах всі тяготи негараздів і не підвели нас, тож і ми них не маємо права забути”, – наголошують організатори .

Для участі вам потрібно: знайти світлину вашого родича, який брав участь у ВВв, сфотографувати на телефон або відсканувати, додати коротку інформацію та викласти ії на сторінці Кролевеччина Культурна чи на власній сторінці окремою публікацією з хештегом #Кролевеччинапамятає.

“Закликаємо земляків долучитися до онлайн проекту #Кролевеччинапамятає . Розмістіть на сторінці фото вашого діда-прадіда та розповідь про нього. Ці фото та розповіді увійдуть до онлайн концерту “Велика Перемога “”, – підкреслюють в районному Будинку культури

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: