Кролевеччина підписала меморандум про співпрацю з ГО «Десяте квітня»

Суспільство 10:44, 18.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Кролевецька громада підписала Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Десяте квітня».

«Для нашої громади це реальна можливість швидко й ефективно надавати допомогу тим, хто найбільше постраждав від війни», – зазначив міський голова Віктор Лехман.

Перш за все, реалізація Меморандуму передбачає підтримку механізму швидкого реагування на території нашої громади:

-надання багатоцільової грошової допомоги  (“10800 грн” на кожну особу)

-надання психологічної допомоги

-дистрибуція натуральної гуманітарної  допомоги: продуктові набори, набори швидкого приготування, гігієнічні набори, будівельні набори для швидкого ремонту.

«Взаємодію та консолідацію зусиль буде спрямовано на людей, що зазнали значних пошкоджень чи руйнувань житла (проживали на момент обстрілу), сім’ям поранених та загиблих цивільних осіб, внаслідок обстрілів евакуйовані, чи ті хто самостійно виїхав з зони 0-15 км від зони бойових дій. Дякую команді ГО «Десяте квітня» за партнерство, відкритість і щире бажання допомагати. Переконаний, що ця співпраця дасть відчутні результати й допоможе людям відновлювати домівки, сили та віру в майбутнє», – додав Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору