Кролевеччина провела в останню путь свого захисника

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 29 вересня, Кролевеччина попрощалася з Героєм-захисником Олегом Вікторовичем ЛЕМЕШКО, який боронив рідну землю спочатку у Добровольчому формуванні територіальної громади, а далі в складі 66-ї окремої механізованої бригади.

«Він мав безліч планів на майбутнє, але віддав життя за нашу свободу та незалежність. Йому було лише 49 років. У пам’яті всіх, хто його знав, Олег назавжди залишиться доброю та щирою людиною. Він був справжнім патріотом та до останнього подиху боронив Україну», – зазначив міський голова Віктор Лехман.

Поховали захисника  на Алеї Пам‘яті й Надії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору