Кролевеччина приймала престижний чемпіонат зі спортивного орієнтування на лижах

Спорт 13:00, 27.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 21 по 24 лютого у селі Реутинці Кролевецького району проходив командний чемпіонат України на окремих дистанціях зі спортивного орієнтування на лижах, сезону 2018 -2019 р.р. ІІІ – ІV ранг.Про це повідомили у Кролевецькій міській раді.

У змаганнях взяли участь 22 команди з десяти областей України (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська та міста Києва). Всього – 219 часників, 39 майстрів спорту України, 42 кандидати у майстри спорту та спортсмени масових розрядів.

У перший день змагань, у складних погодних умовах, спортсмени змагалися на довгій дистанції.  Переможці у юнацьких групах Ч,Ж 16: Ілля Машков та Владислава Серікова (Київська обл.), у старших юнацьких групах Ч,Ж 18 – Тимофій Теремецький (Київська обл.) та Людмила Крисаченко (Івано-Франківська обл.)

У групі юніорів ЧЖ,20 – Дмитро Куцан (Київська обл.) та Надія Маланчук (Львівська обл.) По групі 21Е переможцями стали Артем Стрижак (м.Київ) та Катерина Дзема (Вінницька обл.). На даній дистанції вдало виступила майстер спорту України, керівник гуртка Кролевецької СЮТур Вікторія Ростальна, яка у впертій боротьбі виборола друге місце у своїй групі.

У другий день змагань спортсмени змагалися на естафетних дистанціях у юнацьких групах Ч,Ж16 переможцями стали команди з Івано-Франківської та Черкаської областей. Знову вдало виступили вихованці Кролевецької станції юних туристів, які у складі: Олександра Печенова, Олега Левітіна та Даміра Арбобова вибороли ІІ місце. У старшій юнацькій групі Ч,Ж 18 перемогу здобула чоловіча збірна команда Київської та жіноча Івано-Франківської областей, у групі юніорів Ч,Ж 20 кращими стали чоловіча збірна команда з Київської та жіноча з Чернігівської областей. По елітних групах Ч,Ж 21Е не було рівних збірним командам з міста Київ.

У останній день змагань, на короткій дистанції у групі Ч,Ж 16 знову здобули свої чергові перемоги Ілля Машков та Владислава Серікова з Київської області, своїми виступами вони довели, що на сьогодні по своїм групам вони найкращі. По групам Ч,Ж18 не було рівних Тимофію Теремецькому з м.Київ та Людмилі Крисаченко з Івано-Франківської області. У групі юніорів Ч,Ж- 20 кращими були Дмитро Куцан  (Київська обл.) та Надія Маланчук (Львівська обл.).

У найсильніших елітних групах Ч,Ж 21Е в останній день розгорнулася запекла боротьба серед спортсменів Чернігівскої області Арсена Журавля та Артема Стрижака з міста Київ. На фініші всього одна секунда вирішила долю першого місця на користь спортсмена з Чернігівщини. Серед жінок знову не було рівних Катерині Дземі  з Вінницької області.

У командному заліку не було рівних збірній команді міста Києва, яка набрала 1072 очка, другою була команда з Київської обл. – 942 очка, третє місце завоювала команда Чернігівської області – 856 очок.

“Учасники змагань щиро дякують за теплий прийом та підтримку команд змагань директору Реутинського аграрного ліцею Чечелю Валерію Вікторовичу, за підготовку та проведення змагань – Кролевецькій ДЮСШ «Олімп»”, – зауважили в міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.