Кролевеччина розпочала підготовку до нового опалювального сезону
Суспільство 12:17, 3.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Працівники КП «Акватермо» продовжують комплексну підготовку до нового опалювального сезону.
Наразі фахівці підприємства виконують ремонтні роботи на котельнях, проводять заготівлю паливної деревини.
Одночасно тривають роботи з благоустрою — здійснюється обкошування прилеглих до об’єктів територій, розповіли у Кролевецькій міській раді.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
