Кролевеччина в скорботі: відійшла у Вічність Марія Григорівна Халецька

Трагедія | 09:20, 28.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Трагічну звістку повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Горох, депутат Сумської обласної ради, Почесний громадянин с.Мутин та Кролевеччини: «Після тяжкої хвороби перестало битися серце тієї, ким ми так пишалися, кого шанували, цінували й любили –   Марії Григорівни Халецької».

Вона упродовж кількох десятиліть обіймала посади секретаря, згодом – Мутинського сільського голови. Очолювана нею громада була однією з кращих не лише в області , а й в Україні.

 «Обіймаючи найвищу посаду на селі , ніколи не рахувалась з власним часом, з проблемами, які покладались на її тендітні плечі. Це в Мутині першим в районі був створений кооператив «Помічник». Це вона дбала про вчасно зорані городи односельчан, про не за копійки здане молоко з приватного сектора, про достойну плату за паї, відремонтований водогін і сільську дорогу, облаштований пам’ятник воїнам Другої світової війни, зведений пам’ятний знак жертвам Голодоморів, про затишок і комфорт у всіх закладах соціальної сфери села, про порядок на сільському цвинтарі. Тому недаремно неодноразово в обласному конкурсі с.Мутин було визнане населеним пунктом чистоти й зразкового порядку.
Вона переймалася родинами ветеранів, сім’ями з дітьми… До всього їй було діло… «Все для людей, все заради людей», – ці слова стали лейтмотивом всього її яскравого, але такого короткого, життя… Вона не жила, вона горіла! Ніколи не нарікаючи на долю. А вдома кілька десятиліть лежала прикована до ліжка Світланка…», – згадує про землячку Володимир Горох.

Страшний вирок лікарів не змусив її здатися, відступити – Марія Григорівна до останнього боролася з хворобою.

«Кажуть, Господь забирає до себе найкращих. Такою була і є наша люба Марія. Такою назавжди залишиться в спогадах, в пам’яті тих, хто її знав і любив…
Такі особистості, як Марія Григорівна ХАЛЕЦЬКА, не вмирають. Вони живуть вічно у наших спогадах, у нашій пам’яті, у тих добрих справах, які залишили на землі. …Кролевеччина в скорботі. 
Спасибі тобі, дорога наша землячко, спасибі тобі , наша незабутня Маріє, за твою безобрійну душу, за велику любов до рідної землі й до людей. Земля тобі пухом, Царство Небесне… Твоя зоря ніколи не погасне на небосхилі Кролевеччини!»,– з глибокою повагою й сумом, щиро співчуваючи рідним та близьким незабутньої Марії Халецької, додав Володимир Горох.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: