Виговська

Кролевець отримав автомобіль для функціонування служби «Соціальне таксі» + Відео

Соціальний захист | 16:52, 10.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Служба “Соціальне таксі” створена на базі Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради.

Як повідомили у міській раді, сьогодні, 10 січня, для організації роботи даної служби, до Кролевецької громади прибув спеціально обладнаний автомобіль, наданий відповідно до Постанови Кабінету міністрів України.

 «Після оформлення всіх необхідних документів, постановки транспорту на облік, послугами “Соціального таксі” зможуть скористатися особи з інвалідністю, які пересуваються на візках та милицях. Про графік та умови роботи служби буде повідомлено додатково», – наголосили в міській раді.

На базі Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради створена служба "Соціальне таксі". Для організації роботи цієї служби сьогодні до Кролевецької громади прибув спеціально обладнаний автомобіль, наданий відповідно до Постанови Кабінету міністрів України "Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату" від 14.03.2018 №189.Після оформлення всіх необхідних документів, постановки транспорту на облік, послугами "Соціального таксі" зможуть скористатися особи з інвалідністю, які пересуваються на візках та милицях. Про графік та умови роботи служби буде повідомлено додатково.

Опубліковано Кролевецька міська рада Пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: