Виговська

Кролевець став учасником проекту Google

Суспільство, Туризм | 12:54, 11.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сумщина прийняла команду професіоналів-експертів Local Guides Ukraine в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення Сумщини». Про це повідомили в Кролевецькій райдержадміністрації.

Захід Sumy Map Camp 2018 тривав 4 дні, протягом яких експерти відвідали ключові об’єкти туристичної інфраструктури Сум, Тростянця, Путивля,  Кролевця, Нової Слободи, Середино-Буди, села Стара Гута.

Зокрема, в Кролевці об’єктами для внесення на мапу Google стали: яблуня-колонія та Музей кролевецького ткацтва.

Кінцевою точкою був Деснянсько-Старогутський національний природний парк з його унікальним природно-ландшафтними особливостями. Відзняті сотні фотографій та 3D-тури, проведені майстер-класи з навчання роботі з цифровими сервісами Google, перевірені географічні координати. Протягом двох тижнів планується оновлення інформації на мапі Google по відвіданим об’єктам Сумщини.

Завдяки «Цифровому перетворенню» Сумська область стає максимально відкритою в мережі Інтернет, розширює представлення свого туристичного та інвестиційного потенціалу. Проект реалізується Google Україна за підтримки облдержадміністрації.

Нагадаємо, Сумщину компанія Google внесла до свого проекту «Цифрове перетворення України» на 2018 рік. І вже у цьому році заплановано просувати розроблені проекти і маршрути та спільно з Google Incorporated розробляти Google-мапи по туристичній Сумщині.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: