Кролевецька арка – аварійна + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Ми вже привертали увагу до стану Кролевецької арки. Тоді шматок заліза завис над куполом пересувного цирку, що саме гостював поблизу архітектурної пам’ятки.

Сьогодні ж, міська влада визнала арку аварійною і закликає людей утриматися від проходу поблизу неї. На фасаді розклеєні попереджувальні повідомлення. Проте не лише арка викликає стурбованість, а й стан міського парку відпочинку, де встановлений найбільший дитячий майданчик і проходять різноманітні святкування, бажає бути кращим.

Трава не покошена. Місцеві кажуть, що скоро там бігатимуть лисиці з Кучерявого хутора. Дискотека, яке ще кілька років тому працювала – заросла бур’янами. Дитячий майданчик потребує термінового ремонту. Подекуди став провалюватися асфальт, адже саме там проходять підземні погреби, які використовувалися торговцями на ярмарку. Такий невтішний стан колись ще людного місця масового відпочинку кролевчан.

Як зауважив Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, у нього були перемовини з народним депутатом Андрієм Деркачем і останній готовий допомогти у відновленні Кролевецької арки. Будемо надіятись, що з відродження одного з символів сучасного Кролевця оживе і міський парк.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: