Кролевецька гімназія №1 отримала генератор від благодійників з Глухова

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецька гімназія №1 висловила щиру вдячність громадській організації «Допомога – м. Глухів» за підтримку та небайдужість.

Отриманий генератор став важливою технічною допомогою для закладу освіти, адже сприятиме безпеці та безперервності освітнього процесу в непростий для країни час.

У навчальному закладі зазначають, що така підтримка є не лише практичною допомогою, а й проявом турботи та солідарності.

Колектив гімназії побажав громадській організації миру, добробуту, успішної реалізації нових ініціатив і невичерпної енергії у творенні добрих справ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору