Кролевецька гімназія №1 отримала генератор від благодійників з Глухова
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кролевецька гімназія №1 висловила щиру вдячність громадській організації «Допомога – м. Глухів» за підтримку та небайдужість.
Отриманий генератор став важливою технічною допомогою для закладу освіти, адже сприятиме безпеці та безперервності освітнього процесу в непростий для країни час.
У навчальному закладі зазначають, що така підтримка є не лише практичною допомогою, а й проявом турботи та солідарності.
Колектив гімназії побажав громадській організації миру, добробуту, успішної реалізації нових ініціатив і невичерпної енергії у творенні добрих справ.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
