Кролевецька громада отримала новий автомобіль швидкої допомоги

Медицина 17:39, 26.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Конотопський район отримав вісім автомобілів швидкої допомоги. «Швидкі» оснащені необхідними засобами життєзабезпечення, розповіли у Конотопській районній державній адміністрації.

Це стало можливим завдяки Посольству Словаччини в Україні    .

«Це суттєво допоможе ще більше наблизити медичну допомогу до кожного жителя Конотопського району, тим більше в умовах постійних обстрілів та цілеспрямованих атак на медичну інфраструктуру з боку росії. Автівки відправилися до кожної з територіальних громад Конотопського району. Допомога налічує також медичні витратні матеріали у вигляді шприців для лікувальних закладів області та району», – зазначив начальник Конотопської РВА Павло ДУДКО. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору