Кролевецька громада отримала новий автомобіль швидкої допомоги
Поділитися в
Копіювати посилання
Конотопський район отримав вісім автомобілів швидкої допомоги. «Швидкі» оснащені необхідними засобами життєзабезпечення, розповіли у Конотопській районній державній адміністрації.
Це стало можливим завдяки Посольству Словаччини в Україні .
«Це суттєво допоможе ще більше наблизити медичну допомогу до кожного жителя Конотопського району, тим більше в умовах постійних обстрілів та цілеспрямованих атак на медичну інфраструктуру з боку росії. Автівки відправилися до кожної з територіальних громад Конотопського району. Допомога налічує також медичні витратні матеріали у вигляді шприців для лікувальних закладів області та району», – зазначив начальник Конотопської РВА Павло ДУДКО.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
