Кролевецька громада отримала у власність землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

Земля | 18:31, 1.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині стартував процес передачі сільськогосподарських земель державної власності територіальним громадам відповідно до Указу Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Про це поінформували у Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області.

Сьогодні, 1 грудня 2020 року відбулось  урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам Сумської області. Зокрема Кролевецька громада отримала свої землі. На урочистій церемонії підписання був присутній Кролевецький міський голова Віктор Лехман, який і скріпив своїм підписом історичний документ.

Право власності на ці землі громади набудуть з моменту  державної реєстрації цього права відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

З переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можливо ознайомитися на сайті Головного управління Держгеокадастру у Сумській області у розділі «Передача земель громадам»  (https://sumska.land.gov.ua/peredacha-zemel-hromadam/ ) .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: