Кролевецька громада серед 12 громад, у яких впровадили «Шкільний громадський бюджет»

Освіта, Суспільство | 17:08, 20.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вісім учасників з усієї України зібрав вчора вебінар «Шкільний громадський бюджет за моделлю Ради Європи: кращі практики для передових українських громад». На ньому презентували механізм, інструментарій та результати впровадження шкільного громадського бюджету в українських громадах за 2020–2021 роки.

З вітальним словом до учасників та учасниць заходу звернувся Стен Ньорлов, Голова Офіс Ради Європи в Україні та Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України.

Громади з усієї України надихнулися практичним досвідом впровадження ШГБ за методикою Ради Європи. Серед тих, хто вже впровадив ШГБ і Кролевецька громада, а також із міста Кам’янське та Полтавської області. Загалом уже 12 українських громад впровадили Шкільний ГБ, використовуючи Інструментарій Ради Європи, 5 громад знаходяться в процесі роботи.

Довідково:

Шкільний громадський бюджет – це дієвий інструмент розвитку важливих компетенцій школярів та школярок, який зробить їх активними змінотворцями в майбутньому. ШГБ впроваджується українськими громадами на основі інструментарію, розробленого в рамках реалізації проєкту Ради Європи. Cистема електронного голосування, що підтримується @Програма EGAP, забезпечить рівні можливості та інноваційні рішення в процесі імплементації ШГБ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: